GaleriaIntegracja

Bal karnawałowy 2019

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla Uczestników Środowiskowego Domu Samopomocy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą Uczestników, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

W dniu 28 lutego 2019 r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Czarnowie odbył się Bal Karnawałowy. Tego dnia już od rana w ośrodku  pojawiały się kolorowe postacie. W Sali tanecznej można było spotkać wróżkę królewnę, pirata, pielęgniarkę nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać Uczestników było bardzo trudno. W pierwszej kolejności Uczestnicy mieli możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych.

Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy Pana Arkadiusza Kuśmierczyk pracownika GOKSiR-u, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach.

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w rytm przebojów disco polo. Kiedy czas zabawy dobiegł końca Uczestnicy domu z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił Uczestnikom i pracownikom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

Skip to content