EdukacjaGaleria

Teatr MAGIK

27 lutego gościliśmy w naszej Domu aktorów z Teatru Profilaktycznego Edukacja i Animacja „MAGIK” z Białegostoku z przedstawieniem pt.: „Jak Felek uzależnienia przezwyciężył”. Spotkanie z teatrem ma na celu uwrażliwienie na zagrożenia płynące ze świata wirtualnego oraz pokazanie skutków nadmiernego korzystania z Internetu i prowadzenia nie zdrowego stylu życia.

Główny bohater Felek boryka się z problemem zbyt długiego siedzenia przy komputerze i objadania się niezdrową żywnością. Przez to popada w poważne problemy zdrowotne, staje się otyły, psuje mu się wzrok, a przez swoje nieznośne zachowanie traci przyjaciół. Na szczęście szybko zrozumiał swoje błędy i zmienił swój tryb życia. Zaczął aktywnie uprawiać sport, zdrowo się odżywiać i odzyskał przyjaciół. Teatrzyk został przedstawiony w humorystyczny sposób i sprawił, że uczestnicy oglądali go z niezwykłym zainteresowaniem.

Przesłaniem przedstawienia jest to, że wszelkie nowinki techniczne, rozwój Internetu przynosi wiele korzyści, ale należy korzystać z tego z umiarem!

Skip to content