GaleriaSport

Po raz drugi na zawodach w Bocce

Wczesną porą uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Czarnowie udali się na zawody w Bocce do Ostrołęki po raz drugi. I tak oto uczestnicy Środowiskowego domu Samopomocy w Czarnowie wzięli udział w zawodach w Bocce organizowanych przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Czarnowie z ulicy Farnej w Ostrołęce, które odbyły się dnia 26 czerwca. Zawody zostały uroczyście otwarte przemarszem wszystkich uczestników wraz ze swoimi transparentami. Pełne napięcia powitanie wzbudziło w uczestnikach niesamowite emocje, a panująca przyjazna atmosfera udzieliła się wszystkim wokół.

Do rozgrywek integracji drużynowej przystąpiło 12 zespołów, po czterech zawodników oraz osoby kibicujące. Zespoły rozgrywały mecze każdy z każdym. Sportowcy prezentowali bardzo bobry poziom gry, czasem zawodziła precyzja lub dopisywało szczęście i sprawdzała się taktyka przyjęta przez kapitanów drużyn.

Organizatorzy zadbali zarówno o medale, dyplomy i upominki dla uczestników, jak również o słodki poczęstunek, napoje i obiad dla uczestników i gości. Dla oka i duszy przyjemnym doznaniem była na koniec dyskoteka dla wszystkich uczestników.

Gratulujemy serdecznie naszym uczestnikom Środowiskowego Domu Samopomocy w Czarnowie za zaangażowanie i udział w zawodach i życzymy dalszych sukcesów w Bocce.

Skip to content