Mikołajkowa niespodzianka

Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Czarnowie długo nie zapomną obchodów tegorocznych imienin św. Mikołaja a wszystko to za sprawą wspaniałych przeżyć, jakie zapewniła nam „Fabryka marzeń” oraz stadnina „Mustang” w Dzbeninie. Mieliśmy okazję nie tylko poznać zwierzęta, które mieszkają w stadninie, ale również doświadczyliśmy niezwykłego spotkania z samym św. Mikołajem i jego żoną. We wspaniałej scenerii pełnej świątecznych lampek i kolorowych ozdób każdy z nas mógł chwile porozmawiać ze świętym i zdradzić mu, o czym marzy w związku z nadchodzącymi świętami.

Przedsmak nadchodzącego czasu obdarowywania się stanowiły upominki, które Mikołaj wręczył każdemu z nas. Okazało się, że nasz święty jest nie tylko wspaniałym człowiekiem ze względu na chęć spełniania marzeń wszystkich, który w niego wierzą, ale jest również obdarzony bardzo dużym poczuciem humory.

Pożegnawszy miłego gościa poczuliśmy lekkie ssanie w żołądkach, zaspokoiliśmy głód pyszną kiełbaską pieczona na ognisku, wypiliśmy kubek ciepłej herbaty i w towarzystwie Pani mikołajowej wyruszaliśmy do domu.

Skip to content