Święto plonów w Gminie Goworowo

Wyjątkowo kapryśna i nieprzewidywalna, takimi słowami należy opisać pogodę, jaka towarzyszyła Nam tego lata. Rolnicy z dużym niepokojem obserwowali dynamiczne zmiany w otaczającej aurze żywiąc nadzieję, że nie przeszkodzą one w pomyślnym zebraniu tegorocznych płodów rolnych. Dzięki wielu godzinom ciężkiej pracy to niełatwe przedsięwzięcie zakończone zostało sukcesem, zimowe zapasy bezpiecznie oczekują na wykorzystanie. Następstwem każdej ciężkiej pracy, która doprowadziła Nas do osiągnięcia celu powinno być radosne świętowanie. Rolnicy z Gminy Goworowo postanowili uczcić kres prac polowych spędzając wspólnie czas na Gminnych dożynkach.

Środowiskowy Dom Samopomocy w Czarnowie jak co roku w tym dniu postanowił zadbać o  zapewnienie dobrej zabawy najmłodszym gościom dożynek. Staraliśmy się wyposażyć uczestników Naszych zajęć w jeden z niezawodnych sposobów radzenia sobie ze stresem jakim są gniotki antystresowe. Nie zabrakło również przestrzeni na zaprezentowanie swojego artystycznego talentu podczas formowania gliny czy przyozdabiania figurek z masy silnej.

Pomimo tego, że pogoda po raz kolejny splatała Nam figla dziękujemy bardzo dzieciakom, które były z Nami w tym dniu, świetnie się z Wami Bawiliśmy!!!

Skip to content