V Ostrowski Festiwal Piosenki Odczarowanej

28 lipca 2017 roku Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Czarnowie wzięli udział w V OSTROWSKIM FESTIWALU PIOSENKI ODCZAROWANEJ Osób Niepełnosprawnych, na który otrzymaliśmy zaproszenie. Do reprezentowania naszego ośrodka wyznaczeni zostali Agnieszka i Marcin, do występu przygotowywała ich pani Katarzyna – muzykoterapeutka. Spośród listy piosenek zostały wybrane dwa utwory: „Czerwone maki” zaśpiewane solo przez Marcina oraz „Płonie ognisko i szumią knieje” wykonana w duecie. W konkursie piosenki z okresu międzywojennego (lata 1919-1939) udział wzięły Środowiskowe Domy Samopomocy oraz Domy Pomocy Społecznej z różnych miejscowości.

Wszystkie występy były bardzo udane, podczas obrad Jury czas umilał nam śpiew harcerzy z Ostrowi Mazowieckiej, nawiązujący do okresu międzywojennego. Po ogłoszeniu wyników otrzymaliśmy dyplom za uczestnictwo w Festiwalu i nagrodę pocieszenia w formie słodkości.

Wszyscy byliśmy zwycięzcami, żadna rywalizacja nie miała miejsca. Po wręczeniu nagród, licznych gratulacjach udaliśmy się na poczęstunek. Przez cały dzień towarzyszył nam świetny nastrój, zadowoleni z własnego występu, nucąc piosenki wracaliśmy z Festiwalu z nadzieją uczestnictwa w następnym roku.

Skip to content