Dzień Rodziny 2017

„Rodzina – tu zaczyna się życie, a miłość nigdy się nie kończy”

Jak co roku uczestnicy i pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Czarnowie postanowili połączyć obchody dwóch bardzo ważnych dni w roku, dnia matki oraz dnia dziecka. Czwartkowe popołudnie nie należało do wymarzonych ze względu na ciężkie deszczowe chmury, które przysłoniły tak wyczekiwane przez Nas promienie słoneczne. Po mimo braku wymarzonej pogody dołożyliśmy wszelkich starań aby dzień ten był niezapomniany. Mamy nadzieję, że serca Naszych mam ogrzewał ciepły strumień miłości i wzruszenia związany z podziwianiem występu przygotowanego z tej okazji przez Naszych uczestników. Każda z mam otrzymała od swojego dziecka własnoręcznie wykonany, przepiękny, papierowy słonecznik.

Zarówno pracownicy jak również członkowie stowarzyszenia Osób i Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Jesteśmy Betanią” nie zapomnieli o przygotowaniu drobnych upominków związanych z obchodami dnia dziecka. Życzylibyśmy sobie ,aby uśmiech który gościł na twarzach Naszych podopiecznych towarzyszył im każdego dnia roku.

Pamiętajmy o tym że rodzina to całość która stanowi coś więcej niż tylko sumę jej członków.

„Zdrowa” rodzina to znaczy taka, której członków łączą dobra , oparte na miłości i zaufaniu relacje stanowi dla człowieka przystań, z której wychodzimy w świat wyposażeni w umiejętność bycia szczęśliwym człowiekiem , to tez przystań do której możemy wrócić wtedy kiedy potrzebujemy zregenerować swoje siły. Dbajmy o Nasze rodziny i doceniajmy ich wartość w Naszym życiu.

Skip to content